top of page
sutter-background-267470553.jpg

RaVoR™ Bipolární jednorázové elektrody

Kromě opakovaně použitelných bipolárních elektrod RaVoR™ (Radiofrequency Volume Reduction), které se na trhu úspěšně používají již více než 15 let, nabízí společnost Sutter také jednorázovou verzi.

Jak jednorázové bipolární elektrody RaVoR ™ pro nosní skořepy, tak pro měkké patro, nabízejí stejné výhody jako jejich opakovaně použitelné protějšky.

RaVoR™ pro nosní skořepy

RaVoR ™ nosních skořep se stal standardní možností léčby ve spánkové chirurgii, tj. k léčbě obvyklého chrápání, mírné spánkové apnoe a ke zvýšení pohodlí a souladu léčby CPAP. Kromě toho může zlepšit nazální dýchání, a to i společně s korekcí septa, nebo léčit příznaky rýmy.

RaVoR™ pro měkké patro

RaVoR™ měkkého patra se stal standardním chirurgickým zákrokem k léčbě obvyklého chrápání a mírné spánkové apnoe. Tato minimálně invazivní metoda léčby zachovává struktury a funkce měkkého patra. RaVoR ™ se provádí v lokální anestézii, lze jej snadno kombinovat s jinými způsoby léčby, např. ošetření RF-UPPP nebo CPAP.

RaVoR™ for the Tongue Base

RaVoR™ of the tongue base is intended for patients suffering from light to moderate obstructive sleep apnea and retrolingual obstruction. RaVoR™ (Radiofrequency Volume Reduction) of the tongue base is a minimally invasive surgical treatment option for obstructions on that level. 

Tongue base reduction is usually combined with either conservative treatment (CPAP) or other surgical interventions (multi-level). RaVoR™ of the tongue base is performed under general anesthesia. Patients remain under supervision for at least one night.

Výhody

Tvar nástroje se přizpůsobí anatomii

Tvar sond Sutter RaVoR™ se vždy přizpůsobí anatomii, což umožňuje snadný přístup na místo aplikace, poskytuje vynikající výhled a dokonalou kontrolu nad nástrojem.

Ochrana sliznice

Velmi tenká izolační vrstva chrání povrch sliznice před tepelným poškozením. Tato jedinečná technologie pomáhá, jak snížit pooperační bolest, tak učinit proces hojení rychlý a šetrný.

Perfektní léze

Sondy Sutter RaVoR™ umožňují vytvořit oválné dlouhé léze. Tvar i velikost umožňují ošetření větší plochy a chrání kostní struktury i sliznice. Léze vždy dokonale odpovídá anatomii pacienta.

Minimální riziko - vysoká efektivnost

Bipolární elektrody RaVoR ™ jako sterilně balené nástroje snižují riziko křížové kontaminace a eliminují čas potřebný pro proces sterilizace. Snižují také riziko prostojů v operačním sále v důsledku starších, poškozených nástrojů. Jednorázové nástroje jsou nákladově efektivní a šetří čas tím, že eliminují potřebu přepracování a údržby.

bottom of page