top of page
sutter-background-267470553.jpg

Calvian endo-pen® Bipolární kleště

Díky svému štíhlému profilu zlepšují bipolární kleště Calvian endo-pen® manévrovatelnost endoskopu. Tento druh nástrojů je proto vhodný pro bipolární koagulaci, například při endonazální a transnasální endoskopické chirurgii.

Rukojeť, s podobným mechanismem jako kleště samotné, umožňuje chirurgům pracovat s Calvian endo-pen® stejně jako s obvyklými chirurgickými nástroji – žádná montáž, žádné volné části. Hroty bipolárních kleští Calvian endo-pen® umožňují nejen přesnou koagulaci, ale také uchopení a manipulaci s tkání.

Calvian endo-pen® nelepivé bipolární kleště

Dostupné také ve verzi "bajonet".

Calvian endo-pen® "non-stick" bipolární kleště kombinují výhody klasických Calvian endo-pen® kleští s nepřilnavou technologií SuperGliss®. Speciálně vyvinutý materiál zabraňuje přehřátí špiček během koagulace. Bajonetový model bipolárních kleští Calvian endo-pen® je také k dispozici v kratší verzi s pracovní délkou 9 cm (3,5“).

Produktová řada

Sutter nabízí širokou škálu Calvian endo-pen® bipolárních kleští, nyní k dispozici i v nepřilnavém (non-stick) provedení. V katalogu produktů najdete nástroje různých délek a úhlů (15 °, 45 ° a 70 °) a také s velikostmi hrotů v rozsahu 0,7 mm a 2,5 mm. V nabídce jsou dvě verze bipolárních kleští Calvian endo-pen® umožňující horizontální a vertikální pohyb.

Horizontální pohyb

Vertikální pohyb

bottom of page