top of page
bienair-background-267470553.jpg

Vrtací nástavce

Operace páteře

Tento systém, speciálně navržený pro zákroky na páteři, dokonale ztělesňuje preciznost a inovaci, která je ústředním bodem švýcarské značky Bien-Air Surgery. Dva motory nové generace - NANO a RAPIDO - ovládané konzolou OSSEODUO poskytují harmonii mezi výkonem a ergonomií. V kombinaci s jemností nabízenou násadci PM2 definují nástroje Bien-Air koncept přesnosti.

vrtnastavce-pater-prod.jpg

Revoluční PM2

Násadce Bien-Air PM2 jsou speciálně vyrobeny pro operaci páteře. Design byl optimalizován tak, aby poskytoval přesnost a sílu při zachování viditelnosti potřebné při práci na jemných strukturách a ve stísněných prostorech.

  • Vícero nastavitelných délek nástavce

  • Až o 51% lehčí pro lepší ergonomii

  • Zahnutí násadce o 20 stupňů pro lepší dosah při operaci

PM2 Nastavitelná délka frézy

Frézy PM2 jsou vybaveny zajišťovacími drážkami. To znamená, že frézu lze prodloužit na 3 různé délky, což Vám poskytne lepší přístup k nepřístupným oblastem a zároveň zajistí lepší viditelnost bez narušení stability frézy.

Trojúhelníková spojka zabraňuje jakékoli ztrátě výkonu během těžkého používání a veškerý točivý moment motoru se tak přenáší do vrtáku.

osa držení konvenčního nástroje vs. PM2

Ergonomie PM2

Násadce PM2 jsou až o 51% lehčí a o 37% kratší než jejich předchozí enerace. Manipulace s nástrojem vyžaduje méně úsilí, což vede k vyšší přesnosti vašich pohybů a k menší únavě.

Řada Bien-Air PM2 nabízí znatelné zmenšení velikosti a velkou flexibilitu. Každý násadec PM2 je kompatibilní s novými mikromotory NANO, RAPIDO a BASCH-1. Násadce PM2 nabízejí vysoký výkon a vysokou spolehlivost.

Rozsah produktů 

Řada Bien-Air PM2 nabízí kompletní řadu násadců pro provádění nejrůznějších operací a dává na výběr mezi vnitřním nebo vnějším irigačním systémem podle Vašich preferencí.

bottom of page