top of page
bienair-background-267470553.jpg

Vrtací nástavce

ORL advanced

Historickou specializaci, odborné znalosti a světoznámý přístup chirurgů využila společnost Bien-Air Surgery na vývoj produktů ORL speciálně určené pro otologii a otoneurologii. Hladká integrace řídicí jednotky, mikromotorů a násadců zělesňuje inovace a spolehlivost.

PM2 Exklusivní design

Násadce Bien-Air PM2 kombinují inovativní design a nejmodernější technologii.

  • Ergonomický tvar

  • Design keramických ložisek speciálně pro tento přístroj

  • Vnitřní irigace, zmenšená velikost, vylepšené chlazení

Vnitřní irigace PM2

Vysoce výkonné násadce firmy Bien-Air se vyznačují jedinečným irigačním systémem. Připojení irigační hadice je ve spodní části nástroje a je vnitřně vedeno přes distální konec. Tento design chrání násadec před přehřátím během dlouhých procedur. Násadec tak zůstane chladný během celého náročného chirurgického zákroku.

PM2 Nastavitelná délka frézy

Frézy PM2 jsou vybaveny zajišťovacími drážkami. To znamená, že frézu lze prodloužit na 3 různé délky, což Vám poskytne lepší přístup k nepřístupným oblastem a zároveň zajistí lepší viditelnost bez narušení stability frézy.

Trojúhelníková spojka zabraňuje jakékoli ztrátě výkonu během těžkého používání a veškerý točivý moment motoru se tak přenáší do vrtáku.

osa držení konvenčního nástroje vs. PM2

Ergonomie PM2

Násadce PM2 jsou až o 51% lehčí a o 37% kratší než jejich předchozí enerace. Manipulace s nástrojem vyžaduje méně úsilí, což vede k vyšší přesnosti vašich pohybů a k menší únavě.

Řada Bien-Air PM2 nabízí znatelné zmenšení velikosti a velkou flexibilitu. Každý násadec PM2 je kompatibilní s novými mikromotory NANO, RAPIDO a BASCH-1. Násadce PM2 nabízejí vysoký výkon a vysokou spolehlivost.

PM2 produkty

Řada Bien-Air PM2 poskytuje kompletní řadu násadců pro provádění nejrůznějších operací a dává Vám na výběr mezi vnitřní nebo vnější irigací, podle Vašich preferencích.

bottom of page