top of page
bienair-background-267470553.jpg

Vrtací nástavce

Kraniální operace

Systém vyvinutý společností Bien-Air Surgery splňuje velmi přísné požadavky v oblasti kraniální chirurgie. Všestranné řešení - s výběrem mezi perforátorem PM PERFO a motory NANO nebo RAPIDO - se snadno přizpůsobí každé fázi operačního postupu, od perforace lebky až po nejemnější operace.

Irigační tryska nasměruje oplachovou tekutinu přímo na hrot nástroje

PM2-S70HD a CRANIO GUARDS

Vysoce výkonný přímý násadec PM2-S70HD se může pochlubit důmyslným systémem odnímatelných krytů. To vám umožní okamžitě připojit jakýkoliv ochranný kryt podle vašeho výběru. Se systémem Bien-Air není nutné vlastnit kraniotomický násadec, stačí jednoduše připojit kraniotomický chránič ke standardnímu přímému násadci.

PM2 Nastavitelná délka frézy

Frézy PM2 jsou vybaveny zajišťovacími drážkami. To znamená, že frézu lze prodloužit na 3 různé délky, což Vám poskytne lepší přístup k nepřístupným oblastem a zároveň zajistí lepší viditelnost bez narušení stability frézy.

Trojúhelníková spojka zabraňuje jakékoli ztrátě výkonu během těžkého používání a veškerý točivý moment motoru se tak přenáší do vrtáku.

Vnitřní irigace PM2

Vysoce výkonné násadce firmy Bien-Air se vyznačují jedinečným irigačním systémem. Připojení irigační hadice je ve spodní části nástroje a je vnitřně vedeno přes distální konec. Tento design chrání násadec před přehřátím během dlouhých procedur. Násadec tak zůstane chladný během celého náročného chirurgického zákroku.

osa držení konvenčního nástroje vs. PM2

Ergonomie PM2

Násadce PM2 jsou až o 51% lehčí a o 37% kratší než jejich předchozí generace. Manipulace s nástrojem vyžaduje méně úsilí, což vede k vyšší přesnosti vašich pohybů a k menší únavě. Řada Bien-Air PM2 nabízí znatelné zmenšení velikosti a velkou flexibilitu.

Rozsah produktů 

Nástroje, které odpovídají vašim odborným znalostem. Násadce PM2 vám poskytnou dokonalou kombinaci revolučního designu a nejmodernější technologie. Pro vaše pohodlí a pohodlí vašich pacientů.

Každý násadec PM2 je kompatibilní s novými mikromotory NANO, RAPIDO a BASCH-1. Násadce PM2 nabízejí vysoký výkon a vysokou spolehlivost.

bottom of page