top of page
bienair-background-267470553.jpg

Vrtačky – Mikromotory

ORL classic

Historickou specializaci, odborné znalosti a světoznámý přístup chirurgů využila společnost Bien-Air Surgery na vývoj produktů ORL speciálně určené pro otologii a otoneurologii. Hladká integrace řídicí jednotky, mikromotorů a násadců zělesňuje inovace a spolehlivost.

Mikromotor 80K 

Mikromotor 80K je založen na 60 letém know-how společnosti Bien-Air; výsledkem je výkonný spolehlivý a chlazený mikromotor. Mikromotor 80K poskytuje až 80 000 ot./min s konstantním výkonem, dokonalou kontrolou otáček, točivého momentu a obracením směru otáčení.

Mikromotor BASCH 

Mikromotor BASCH je vlajkovou lodí Bien-Air Surgery s téměř 20 000 kusy dodávanými po celém světě je jedním z nejpopulárnějších mikromotorů na trhu. Mikromotor BASCHpřináší moderní otologické standardy s vysoce přesným výkonem a vysokou spolehlivostí. Vytváří vysoký točivý moment a maximální rychlost 40 000 ot / min.

Technologie

Větší síla a točivý moment

Mikromotory Bien-Air generují konstantní točivý moment a vysokou rychlost pro maximální výkon při chirurgických zákrocích.

Vzájemná vnitřní kompatibilita

Klasická produktová řada Bien-Air Surgery vybavená vzájemnou kompatibilitou. Poskytuje všestrannost a připojení několika různých násadců.

Ventilovaný mikromotor

Klasické mikromotory Bien-Air mají jedinečnou vlastnost integrovaného systému chlazení ventilátorem. To zaručuje nízké provozní teploty i v těch nejnáročnějších zákrocích.

Žádná údržba

Kuličková ložiska mikromotorů Bien-Air jsou po celou dobu životnosti samostatně mazána. Mazání po použití je tedy zbytečné. Mikromotory Bien-Air jsou vyrobeny tak, aby vydržely opakované cykly mytí a nejpřísnější sterilizační parametry.

bottom of page